Anna Wójtowicz
230px-Anna_Lissowska_1991.jpg

Żona Krzysztofa Wójtowicza oraz akademicka wicemistrzyni świata w szachach w 1990 roku.
Strona na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Lissowska

Prowadzone zajęcia:

Opinie

  • "Logiczna żyleta" :) Wytłumaczy wszystko nawet największym logicznym tłumokom. Z pozoru chłodna i cięta, po dłuższym obcowaniu bardzo pomocna i życzliwa.
  • Wejściówki na jej zajęciach pobudzały zgnuśniałych zazwyczaj studentów filozofii do zdrowej konkurencji… A niektóre były nawet (w kontekście bardzo podstawowego kursu) nietrywialne.
  • Bardzo kompetentna osoba, cieszę się, że właśnie od niej mogłem uczyć się logiki, która dzięki temu wydawała się ciut łatwiejsza. :) Najważniejsze to nie bać się przyznać, że się czegoś nie rozumie.
  • zajęcia prowadzi w sposób tak dobry i efektywny, że po kursie logiki 1 niektórzy idą na logikę 2 myśląc, że sobie poradzą (i że zajęcia będą na logice 2 wyglądać podobnie)… chyba jeden z najlepszych dydaktyków z jakimi miałem do czynienia. Mimo stanowczej postawy, bardzo miła i sympatyczna.
  • Jedne z ciekawszych zajęć, w jakich mogłem uczestniczyć. Bardzo dobry logik, z tych filozoficznych, ale formalnie także bardzo dobrze przygotowana. Polecam.
  • Miła, przyjazna studentowi. Na jej zajęciach właściwie wystarczy być i nie spać, żeby zrozumieć nawet nieo trudniejsze sprawy. Świetnie tłumaczy, wymaga rozsądnie.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License