Okopień Krzysztof
  • Wykłady i ćwiczenia z filozofii kultury u dr. Okopienia są arcyciekawe, wciągające, słowem - prawdziwa perełka (podpisuję się pod opinią poniżej). Ja osobiście uczestniczę w nich z ogromną przyjemnością. Wybór tematów jest autorski po prostu, jak również kreacja (ekspresja) samego prowadzącego. Trudno w tym wszystkim szukać szablonowości i przewidywalności. I osobę, i zajęcia określiłabym mianem "zjawiskowych". Pod warunkiem, że się nie spóźniasz (jeśli drzwi nieopatrznie nie zostały zamknięte na klucz - tym gorzej dla ciebie;)), jeśli czytasz na ćwiczenia i nie wygłaszasz jakichś absolutnych niedorzeczności, masz szansę rzadko doświadczać (albo z czasem i wcale) ironicznych spojrzeń i pogrążajacych pytań ;). Mi fascynująca przygoda intelektualna wynagradza chwile dyskomfortu.
  • największy showman naszego instytutu. Jego wykłady to absolutna perełka - filozofia w działaniu! A i ćwiczenia na długo zapadają w pamięć…
  • Mam wrażenie, że lubi osoby pewne siebie i asertywne, potrafi za to gnębić osoby zahukane. Szczególnie dziewczyny wydają się mieć jakoś pod górę - być może to korelacja, a nie związek przyczynowy. Jego ćwiczenia są bardzo ciekawe, choć czasem forsuje bardzo karkołomne interpretacje omawianych problemów. Komunikacja jest jednostronna - nie ma mowy o podważaniu podanej interpretacji. Bardzo ciekawe teksty.
  • "szczególnie dziewczyny" mogą się zmienić w "szczególnie facetów" - zależy chyba od grupy ;)
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License