Líšný 2007

Zapraszam na naukowo-integracyjny wyjazd do czeskiego Líšný (100 km od Pragi i 6 km od najbliższego sklepu).

Informacje:

  • Gdzie: Líšný na północy Czech
  • Kiedy: wyjazd 9 lutego (piątek) o 20:00, powrót: 17 lutego (sobota) o 10:00
  • Cena: 350 zł
  • Przewidywana refundacja: 100 zł

Jeśli jesteś studentem filozofii, lubisz horrendalne warunki mieszkaniowe, długie spacery do sklepu, jedzenie ze wspólnej miski, nocne przejazdy pociągiem, dyskusje filozoficzne i to co najlepsze w czeskiej kulturze, to ta wiadomość skierowana jest właśnie do ciebie!

Cena wyjazdu obejmuje: przejazd, wspólne jedzenie, zakwaterowanie, podstawową apteczkę, kserówki, wycieczki i inne atrakcje. W planach m.in.: wyjazd do Pragi i innych miast czeskich, wycieczki piesze, dyskusja filozoficzna, ognisko.

UWAGA: w cenie wyjazdu nie ma ubezpieczenia! Każdy zobowiązany jest zapewnić je sobie we własnym zakresie - polecam kartę Euro 26. Ewentualnie mogę pomóc przy wyrabianiu grupowego ubezpieczenia.

Spotkanie organizacyjne we wtorek 16 stycznia o godzinie 17:00 przed barkiem. Obecność obowiązkowa. Należność najlepiej uregulować na spotkaniu, ostateczny termin wpłat to 22 stycznia.

Líšný - to mała miejscowość na zboczu góry. Posiada 244 mieszkańców, stację kolejową i stronę internetową w 7-u językach - http://www.lisny.cz/. Mamy do dyspozycji dwa "budynki" mieszkalne (jeden mniej - Chata Chalupa, drugi bardziej - Sokolovnia), dwa puby i saunę. W pobliżu stoją dwa zrujnowane zamki i dość słynne skorodowane "suche" skały.

Paweł Leszczyński
lp.waw.nca|xilefp#lp.waw.nca|xilefp
504547005

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License