Krauze Blachowicz Krystyna

Prowadzone zajęcia

Opinie

  • Pani Krauze-Błachowicz w roku akademickim 2003/2004 traktowała studentów Kolegium MISH jak studentów II kategorii. Prosiła na przykład, aby studenci MISH nie siadali przy dużym stole (w ówczesnej sali 10A), lecz z tyłu pod oknem, ponieważ "zajmują miejsca naszym". Dodam, że w sali było wiele wolnych miejsc, a studenci IF nie zajmowali miejsc przy stole z własnej woli. Pani Krauze-Błachowicz zalazła mi za skórę taką swoją postawą obrończyni rzekomo pokrzywdzonych, być może już jej przeszło. Na plus trzeba jej zaliczyć regularne organizowanie kolosów (dobre przygotowanie do egzaminu) oraz rzetelne i wnikliwe omawianie tekstów. Poza tym prowadzi zajęcia w stylu szkolnym - czy to plus, czy minus, jest kwestią własnych gustów.
  • Na jednych zajęciach z historii filozofii średniowiecznej dr Krauze zastąpiła panią prof. Terlecką. Były to zajęcia z Tomasza - i to były najlepsze zajęcia z przedmiotu. Ja bym polecał.
  • Serce mi się nieco kraje, ale to napiszę: osoba z wiedzą, nie umiejąca jednak jej zbyt dobrze przekazać. O tym świadczy zastępstwo przez młodego doktoranta na jej własną prośbę. Nieliczne wykłady, na których byłam opiewały raczej nudą i nieustannie walczyłam tam ze snem. Wedle mojej osobistej opinii - lepiej usiąść i poczytać Realego :)
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License