Imprezy

…godne polecenia.


[[http://www.ingai.pl/tramwaj/plakat_tramwaj_m.jpg]]

TRAMWAJ FILOZOFICZNY

http://rys.io/tramwaj - Na tej stronie będzie można śledzić pozycję tramwaju!

PLAC NARUTOWICZA - Grójecka - Al. Jerozolimskie - Al. Waszyngtona - WIATRACZNA - Al. Waszyngtona - Al. Jerozolimskie - Grójecka - PLAC NARUTOWICZA

Repetitio est mater studiorum, powtarzanie jest matką wiedzy, zatem po raz kolejny już Instytut Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza swoich studentów, pracowników oraz sympatyków w metafizyczną podróż po Warszawie. Znane miejsca widziane w niezwykły sposób – z okien Tramwaju Filozoficznego, który trzykrotnie okrąży miasto, bawiąc i ucząc uczestników. Wydarzenie to będzie jedną z atrakcji tegorocznych Juwanaliów Warszawskich. 14 maja, o godzinie 19 ruszamy z pętli Czynszowa. Wejściówki i rozkład jazdy dostępny będzie u członków Samorządu IF UW. Tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie, można wsiąść i wysiąść w dowolnym momencie. Wstęp wolny, po godzinie 22 afterparty w klubie Zwiążmnie, 11 listopada 22 - event Moda na Sukces DJs. Zastaw się i odstaw się, czyli im lepsza tramwajowa kreacja, tym lepszy lans na mieście.

Szczegóły na stronie filozofiauw.wikidot.com/imprezy, realizację projektu umożliwiły Tramwaje Warszawskiej, Uniwersytet Warszawski i klub Zwiążmnie.

Pracujemy nad stroną, na której on-line widoczne będzie aktualne położenie tramwaju :-)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License