Grygianiec Mariusz

Jako jeden z niewielu pracowników naukowych naszego instytutu prowadzi własne strony internetowe, na których na bieżąco umieszcza informacje na temat swoich zajęć:

Prowadzone zajęcia:

Opinie

  • Specjalista od identyczności w czasie. Wspaniały pedagog i konsekwentny myśliciel. Niesamowicie oczytany, jego wiedza na najprzeróżniejsze dziedziny nauki budzi spory podziw.
  • Niestety mizantrop.
  • Wybitny pedagog, bardzo wyrazista osobowość. Żywi wiele niepopularnych poglądów, zawsze jednak jest w stanie podać ich racjonalną argumentację (można co najwyżej nie zgadzać się z przesłankami). Nie jest skory do śmiechu, ale posiada wyborne poczucie humoru, często zaprawione szczyptą ironii. Rzeczowy i bardzo sprawiedliwy. Prowadzi niezwykle ciekawe zajęcia z ontologii. Poza tym, że we wspaniały sposób przekazuje swą wiedzę innym, podkreślić trzeba, że jej zasób posiada rzeczywiście ogromny i sam pisze liczne prace, wykonuje - jak to zwykle mawia - "mrówczą robotę".
  • chyba najfajniejszy wykładowca na UW
  • Od lat próbuje zniechęcić do siebie studentów… z miernym skutkiem. To najbardziej kompetentny pedagog i najciekawszy filozof w IF. Jest przy tym nieprzeciętnie błyskotliwy, nieprzyzwoicie elokwentny i diabelnie wymagający. Zdobyć jego uznanie to powód do dumy. Jego zajęcia powinny odbywać się w takim terminie, żeby każdy mógł brać w nich udział.
  • Każdy student, jeśli tylko ma taką możliwość, powinien zapisać się na zajęcia do profesora Grygiańca. Jest on niesamowicie inteligentny, zajęcia prowadzi w sposób zasługujący na najwyższe uznanie. Mimo zapewnień o swojej surowości, profesor Grygianiec w kontaktach międzyludzkich okazuje się być bardzo łagodny i życzliwy. Co więcej, służy pomocą każdemu, kto tylko jej potrzebuje. Jego oceny są sprawiedliwe.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License