Brożek Anna
  • Może ktoś wie, jaki cudem ta panienka dostaje ciągle jakieś nagrody, czy tam inne stypendia, bo za wykład z teorii pytań powinna dostać co najwyżej medal z kartofla.
  • Pani dr Brożek to osoba pogodna i życzliwa. Jej ćwiczenia z semiotyki są bardzo bliskie książce Jadackiego i dobrze przygotowują do egzaminu. Określenie "ta panienka" uważam za seksistowskie i protekcjonalne - bez względu na jakoś jej wykładu.
  • Pierwsza wypowiedź jest na żenująco niskim poziomie. Jakie stypendia, jakie nagrody? Nalezy opisać osiągnięcia p. Brożek i podać argumenty na rzecz tego, że z przyznaniem owych nagród p. Brożek się nie zgadzasz. Są pewne standardy merytorycznej przyzwoitości oceny, które należy respektować…
  • Miałem okazję przeglądać książkę prof. Brożek i byłem zdziwiony niskiej jakości formą. W XX wieku Word nie powinien być używany do rycin. Sądziłem, że prof. Brożek powiedziała wszystko na temat teorii pytań, dopóki nie dowiedziałem się, że problemy te są obecnie badane w innych ośrodkach badawczych. Nie znalazłem tych badań w przedmiotowej książce.
  • Nadto, kilka lat temu jako student, miałem możność wysłuchania i wspólnego ćwiczenia z, wówczas dr, Brożek, wykładu z zakresu Logiki II. Przedmiotowy wykład byłby wspaniały, gdyby nazywał się Semiotyka I.
  • Wykład z semiotyki prof. Brożek jest wariacją na temat podręcznika JJJ. Prowadzony uczciwie. Lepiej spędzić ten czas mniej bezmyślnie.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License