Bigaj Tomasz

Prowadzone zajęcia

Opinie

  • Bardzo miły ćwiczeniowiec. Zajęcia prowadzone przez niego są niestresujące i ciekawe (choć z ubolewaniem zauważam, że co do drugiego członu tej koniunkcji część osób miewa zastrzeżenia. Zwalę to na karb braku sympatii do ontologii, a nie do dr Tomasza).
  • Poprowadził zdecydowanie najlepsze ćwiczenia w jakich miałem przyjemność brać udział. Jeden z niewielu pracowników IF zajmujący się nauką i publikujący w recenzowanych anglojęzycznych żurnalach. Zwykł prowadzić b. ciekawe monografy.
  • Obawiam się, że nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Zajęciom często brakowało ładu, na wątpliwości studentów prowadzący niejednokrotnie odpowiadał ignoranckim "bo tak". Poza tym 5 tekstów Św. Augusytnka to była przesada - jak by nie było lepszych i wybitniejszych ontologów.
  • Najlepszy wykładowca na pierwszym roku. Wykład z ontologii był ciekawy, jasny i klarowny, podobnie jak sposób tłumaczenia różnych zagadnień przez dra Bigaja. Do tego jest prostudencki, egzamin nie był wcale tak trudny jak mógłby być.
  • Dr Bigaj jest nie tylko świetnym wykładowcą, który potrafi bardzo umiejętnie przedstawiać podstawy ontologii, ale jest również kompetentnym naukowcem, który – jako jeden z nielicznych pracowników naszego instytutu - regularnie publikuje w prestiżowych zagranicznych pismach. Jednym słowem: właściwy człowiek, na właściwym miejscu.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License